O mnie

Moja praca to moja pasja… ♥
Nazywam się Marta Wysocka i od wielu lat pomagam swoim Klientkom i Klientom poczuć się na nowo dobrze we własnej skórze.
MyWay Cosmetics Gabinet Kosmetologii Estetycznej stworzyłam dla wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie, swoje samopoczucie i swój wygląd. Nowoczesne zabiegi, które oferuję dają satysfakcjonujące efekty, co potwierdzają moi Klienci.
Wierzę, że wygląd oraz samopoczucie nie zależą od tego ile ktoś ma lat, lecz od tego jak się czuje i wygląda! Z moim wsparciem zadbasz o swoją skórę w wyjątkowy sposób dostosowany do Twoich potrzeb.
Dzisiejszy świat biegnie szybko, ale zawsze warto znaleźć chwilę dla siebie. Cenię czas moich Klientów dlatego wybieram urządzenia i preparaty, które pozwalają osiągnąć atrakcyjne efekty w jak najkrótszym czasie i przy minimalnym okresie rekonwalescencji.
Zabiegi, które przeprowadzam oparte są na innowacyjnych metodach i certyfikowanych produktach. Współpracuję z wiodącymi markami specjalizującymi się w kosmetologii estetycznej.
W moim gabinecie pożegnasz się ze zmarszczkami oraz odzyskasz piękną i jędrną skórę.
Zawsze pamiętam o tym, że pracuję przede wszystkim dla Ciebie, Twojego piękna i dobrego samopoczucia.
Wciąż poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej podczas szkoleń i sympozjów. Wszystko po to, aby wybierać dla Ciebie najnowocześniejsze zabiegi, które przyniosą Ci piękno i doskonałe samopoczucie.
Serdecznie zapraszam
Zabiegowiec
Marta Wysocka
Bezpieczeństwo i odpowiedzialność na pierwszym miejscu oraz przede wszystkim naturalne efekty
Gabinet Kosmetologii Estetycznej
ul. Marii Konopnickiej 7 lok. 24
16-400 Suwałki
Polityka prywatności

Copyright © MyWayCosmetics
Realizacja Strony internetowe Suwałki - Zanamer.pl

error: Kopiowanie treści jest niedozwolone.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram